Müşterilerimizin Görüşleri

Evden eve nakliyat firması olan Öksüzoğlu Nakliyat'ın uzman ekibinin profesyonel taşımacılık hizmetleri ile değerli müşterilerimizden gelenler. Kiradaki evinizi değişmek istediğinde ya da yeni ev sahibi olduğunda, yeni eve taşınırken kaliteli ve işini bilen yetkili bir evden eve nakliyat firması ile çalışmak ister. Trabzon evden eve nakliyat firmaları arasında yıllardır hizmet veren, yetki belgelerine sahip ve uzman ekiple çalışan Öksüzoğlu Nakliyat müşterilerinin düşüncelerine her zaman önem vermiştir. Sektörde daima yenilikleri takip ederek sigortalı ve güvenli taşımacılık için müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.
Yorum Ekle
Trabzon evden eve nakliyat firmaları arasında uygun fiyat ve titizlikle işlerini yapan Nihat ve Mustafa beye ev eşyamı sorunsuz şekilde taşıyıp kurdukları için teşekkür ediyorum.İşlerinde başarılar diliyorum. Taşınacak arkadaşlara tavsiye ederim.
Ömer Özcelep
Mühendis
Memurum ve üçüncü defa bu ekip evimi taşıyor. İnşallah bir dahakine sahibi olduğum eve taşımak onlara nasip olur. Güzel ve hızlı bir ekip, Mustafa bey güler yüzlü ve çözüm odaklı birisi. Fiyat konusunda da gayet makul , kesinlikle tavisye ederim.
Ender Karatas
Memur
Öksüz oğlu ile 2. Kez taşımıyorum çok memnunum güvenilir ve temiz iş yapmaları güler yüzlü ve müşteri odaklı olmaları konusunda çok başarılı taşınacak eşya ve mobilyalara verdikleri önem bu işe ne kadar ciddi ve saygılı olduklarından dolayı 2.kez seçmemim nedenidir bu firmayı tavsiye ederim teşekkürler öksüz oğlu
Süleyman Alıcı
Mühendis
Kendilerine çok teşekkür ediyorum,sorunsuz ve hızlı bir şekilde evimi taşıdılar.Çok tecrübeli ve işini bilen elemanları var.Hem Nihat bey hemde oğlu Mustafa bey işinin hakkını fazlasıyla veriyorlar.Hatta o kadar iyiler ki eksik ve sökülmüş mobilyalarımı bile kurarken tamir ettiler.Eskisinden daha sağlam oldu.
İsmail Karataş
Muhasebe Uzmanı
Başta ben ve ailem olmak üzere tedirgindik fakat gelip organizeye başladıkları zaman içimiz çok rahat etti Öksüzoğlu Nakliyat firmasına çok teşekkür ediyorum geldiler söktüler sardılar temiz ve düzenli bir şekilde yeni evimize bizi yerleştirdiler kendilerine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını dilerim.
CELAL ÖZTÜRK
Öğretmen
Şehir içi nakliyat yaptırmak için bas vurduk görüştük Vaktinde gelinmesi hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyalarımızın yerine yerleştirmesi olsun personelin güler yüzlü olması sorunsuz oluşu hem uygun olması taşınma fiyatları rahatlıkla güvenilir bir firma oluşu ve çevremdeki ve de taşınacak olan kişilere tavsiye ederim Öksüzoğlu nakliyat ailesine ve de çalışanlarına teşekkür ederim
Erol Kurtoglu
İletme Sahibi
Trabzon'dan Balıkesir'e hızlı ve sorunsuz ev eşyası nakliyesi gerçekleştirdiler. Taşındığımız evde olmadığımız halde görüntülü olarak kurulum bitene kadar bize online gösterdiler. İlgilerine çok teşekkür ediyorum.
Murat Örgün
Yerel Rehber
Evin konumundan dolayı binanın fiziksel özellikleri olumsuzluk yaratmıştı. Son derece profesyonel ve tecrübeli bir takım olunca bütün olumsuzluklar ortadan kalktı. Gerek bilgi birikimi gerek hassas çalışmaları gerçekten beni etkiledi. Sadece taşınma değil tüm sorunları çözen bir ekip takım ruhu ile çalışmalarından dolayı kesinlikle tavsiye ederim. Tekrardan emekleriniz için teşekkür ederim
İlhan Köse
İşletme Yöneticisi
Konusunda deneyimli, planlı ve profesyonel ekiplerden oluşan bir kadro ile çalışarak, Trabzon’da taşınma esnasında yaşanması muhtemel sorunlar en alt seviyeye çekerek siz müşterilerimizin eşyalarına zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.. Planlı bir taşınma operasyonu ile sizleri en kısa sürede yeni yuvanıza sorunszca taşımayı ilke edinmiştir.
Öksüzoğlu Evden Eve Nakliyat Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Öksüzoğlu Nakliyat'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.