Parça Eşya Taşıma

Paketlemede kullanılacak özel koliler ve ambalaj malzemeleri eşyanızın sağlıklı ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır. Konusunda uzman personelimiz eşyalarınızı özenle ambalajladıktan sonra güvenli taşıma sistemleri ile taşımaktadır.
Hacim olarak bir ev ya da iş yeri eşyasından az olan parça eşyalar daha önceleri kendi imkanlarımızla transfer edilmekteydi. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, evlerimizde kullanılmayan ve diğer ilde bulunan yazlık evlerimize göndermek istediğimiz tek parça eşyalar için kargoya çok para vermeye ya da birilerine rica etmeye gerek yok. Artık parça eşya taşıma konusunda ülkemizde profesyonel hizmetler sunulmakta ve çok uygun ödemler ile eşyalar zarar görmeden taşınmaktadır. Günümüzde kaliteli çalışmalar yürüten Öksüzoğlu nakliyat firmasının da yer aldığı firmaların mutlaka sunduğu hizmetlerden birisi olan parça eşya sevkiyatı, büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Araç içerisinde ufak bir yer kaplasa dahi eskiden yüksek fiyatlar ödenmekte bu da müşterilerin cebini yakmaktaydı. Bu probleme çözüm sunan nakliyat firmaları da parça eşya taşıma hizmetini vermeye başladı. Bazı zamanlar sadece birkaç eşyanın taşınması gerekmekte ve bunun için kargo şirketleri büyük meblağlar istemektedir. İnsanların bu mağdur durumunu gören Öksüzoğlu Nakliyat ise parça eşya sevkiyatı çalışmalarına ağırlık vererek, büyük bir soruna da çözüm üretmektedir.

Tüm ülkede araç ağı ve alanında uzman çalışanlar ile gerçekleştirilen bu sevkiyat işlemleri sayesinde bir yerden bir yere göndermek istediğiniz eşyalarınızı güven içerisinde Öksüzoğlu Nakliyat’a emanet edebilmektesiniz.

Normal bir ev veya ofis taşıma hizmetinden çok daha uygun olduğu için eşyası az olanların tercih ettiği bir hizmettir. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde faaliyet gösteren nakliyat firmaları sayesinde parça eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bu uygulama ile eşyalarınız istediğiniz yerden alınıp, istediğiniz başka bir yere güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Üstelik eğer kırılacak eşyalarınız varsa bunu belirtmeniz dahilinde iyi bir ambalajlama yapılarak eşyanızın zarar görmemesi sağlanır. İster şehir içi, isterseniz de şehir dışı için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Firmalar genelde günlük ve haftalık sevkiyatlar düzenleyerek parça eşya taşıma işini yapmaktadırlar. Hangi şehirde olursanız olun Öksüzoğlu Nakliyat ile anlaşarak bu hizmeti alabilirsiniz.
Konusunda deneyimli, planlı ve profesyonel ekiplerden oluşan bir kadro ile çalışarak, Trabzon’da taşınma esnasında yaşanması muhtemel sorunlar en alt seviyeye çekerek siz müşterilerimizin eşyalarına zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.. Planlı bir taşınma operasyonu ile sizleri en kısa sürede yeni yuvanıza sorunszca taşımayı ilke edinmiştir.
Öksüzoğlu Evden Eve Nakliyat Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Öksüzoğlu Nakliyat'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.