Şehirler Arası Taşıma

Tayin olup şehir değiştirmek zorunda kalan halkımız için taşınma işini sorun olmaktan çıkartıyoruz. Stresli bir süreç olan şehirler arası taşınma tecrübeli nakliyat personelimizle müşterilerimize taşınma işini en güvenli ve kolay biçimde yürütüyoruz.

Şehirlerarası nakliyat deyince ilk gözümüzde canlanan kamyonlar üzerindeki değişik malların daha çok da ticari malların taşınması akla gelmektedir. Oysa pek çok evden eve taşımada da şehirlerarası olmaktadır. İnsanoğlu yerleşik yaşama geçmesine rağmen hep bir yerlere göç etmişlerdir. Her zaman ve mekanda farklı miktarlarda eşya taşınmaktadır. Meslek için tayin olup şehir değiştirmek zorunda kalanlar, çocuğunun eğitimi için farklı illere taşınanlar, yeni şehirlerde daha güzel bir yaşam düşleyenler evlerini şehirler arası taşıma firmaları ile taşımaktadırlar.


Son zamanlarda ise şehirlerarası nakliyat esnasında taşınan eşya miktarı oldukça artmıştır. Bunun nedenlerinden birisi insanların refah seviyesinin artması olduğu kadar nakliyat sektöründeki gelişmeler de bunda etkili olmuştur. Artık yüzlerce hatta binlerce kilometrelik yollar çok rahat bir şekilde kat edilebilmektedir. Şehirler Arası Taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken kat edilen mesafenin artması dolayısı ile çok daha özenli paketleme ve kamyona yerleştirme yapılmalıdır.


Eğer birinci sınıf bir ambalajlama ve paketleme yapılırsa gidilen mesafenin çok fazla bir önemi olmamaktadır. Özel elbise taşıma kutuları, kılıfları,  avize ,tabak gibi kırılgan eşyaların ambalajlanması çok önem arz etmektedir. Firmamız Trabzon şehirlerarası nakliyat sürecinde kullandığı paketleme ve koli malzemelerini özenle seçmektedir. Böylelikle birinci sınıf bir evden eve taşımanın şartlarından birini yerine getirmiş bulunmaktayız. Bununla da yetinmeyip taşıma sigortası da yapılmaktadır. Böylelikle ikili bir önlem alınmış olunmaktadır.


Biz, şehirler arası nakliyat fiyatı için ilk önce işine hakim bir ekspertizi gönderiyoruz. Hem fiyatı hem de sorunlar çıkabileceği ve bunlara nasıl bir önlem alınması gerektiği ilk olarak belirlenmektedir. Bu personelimizin çizdiği yol haritası ile taşınma işinin ana hatları belli olmakta ve taşınmanın maliyeti de bu noktada ortaya çıkmaktadır. Arkadaşımızın belirlediği kriterler doğrultusunda bir sözleşme hazırlanmakta ve böylelikle her iki tarafta karşılıklı güvenceye alınmış bulunmaktadır.


Trabzon şehirlerarası nakliyat işinin bütün aşamalarında kullandığımız araç ve cihazlar son sistem olup düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. İkinci sınıf ve ya korsan firmalarda bulamayacağınız bu cihazlarla taşınma işi oldukça rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Trabzon evden eve nakliyat firmamız çalışanlarının bilgi ve deneyiminin yanı sıra anlayışlı ve güler yüzlü davranışları da övgü toplamaktadır.


Sorunsuz nakliyat hizmeti için firmamız taşınma sektöründe şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Nakliyat işi hassasiyet, ciddiyet, disiplin ve titizlik isteyen bir iştir. Bizler Trabzon şehirler arası nakliyat firması olarak bütün her şeyin bilincinde olup çalışmalarımızı sorunsuz bir şekilde yürütmek için çalışıyoruz. Bütün çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi müşteri odaklı yürütüyor ve kaliteli hizmet sunmak ilkemizle yol alıyoruz. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile taşımacılık sektöründe en çok talep gören firmalardan biri haline geldik.

Konusunda deneyimli, planlı ve profesyonel ekiplerden oluşan bir kadro ile çalışarak, Trabzon’da taşınma esnasında yaşanması muhtemel sorunlar en alt seviyeye çekerek siz müşterilerimizin eşyalarına zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.. Planlı bir taşınma operasyonu ile sizleri en kısa sürede yeni yuvanıza sorunszca taşımayı ilke edinmiştir.
Öksüzoğlu Evden Eve Nakliyat Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Öksüzoğlu Nakliyat'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.