Blog Kategorileri
Rastgele Makale

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Nakliyat işlemi yapılmadan önce beş aşama, nakliyat yapılırken üç aşama, nakliyat gerçekleştikten sonra üç aşama daha vardır toplam on bir aşamadan oluşur nakliyat ve taşıma işlemi. Bu aşamalar nedir nasıl uygulanır devamında anlatıyoruz.
Nakliyat işlemi yapılmadan önce beş aşama, nakliyat yapılırken üç aşama, nakliyat gerçekleştikten sonra üç aşama daha vardır toplam on bir aşamadan oluşur nakliyat ve taşıma işlemi. Bu aşamalar nedir nasıl uygulanır aşağıda yazacağız lütfen evinizi, iş yerinizi yada kurumsal şirketinizi taşıtmadan önce bu maddeleri listeleyin ve silmeyin uygulamanızı tavsiye ediyoruz.
 

Nakliyat yapılmadan önce beş aşama
1. Aşama - Taşınacak olan eşyalarınızın kilosunu boyutlarını ve ebatlarını listelemek.

2. Aşama - Sağlam güvelinilir bir nakliyat firması araştırmak ve bulunan nakliye firmasını sorgulamak.

3. Aşama - Nakliye firması ile iletişime girerek listesini yaptığınız eşyalarınızı firmaya aktararak fiyat teklifi almak.

4. Aşama - Ücretsiz ekspertiz hizmeti "eşya raporlama ve keşif hizmeti."

5. Aşama - Taşınma planının nakliyat firması ile birlikte titiz davranılarak hazırlanması.

 

Nakliyat yapılırken üç aşama
1. Aşama - Nakliyat sözleşmesi, Eşya sigortalama ve Resmi Taşımacılık İşlemleri.

2. Aşama - Mobilya, Beyaz eşya gibi taşınması zor olan pahalı eşyaların demontaj ve montaj işlemleri için mesleğinde uzmanlığından emin olunan sağlam kişileri nakliyat firmasının yada sizin bulmanız ve işe dahil edilmesi.

3. Aşama - Taşıma ekibininin uzman kişiler olduğunun tespiti ve taşınacak olan eşyaların planını taşıma ekibinin başkanına teslim etmek.

 

Nakliyat gerçekleştikten sonra üç aşama
1. Aşama - Eşyaların yeni konumuna getirilme sözü ve dizayn edilmesi.

2. Aşama - Mobilya ve beyaz eşyaların kırılmadığından emin olunarak montajların söküldüğü gibi montaj edilmesinden emin olmak.

3. Aşama - Kırılan bozulan ve zarar görmüş bir eşya varmı analizi herşeyin yerinde ve doğru olduğunun raporlanması olası sorunlarda ise sözleşmede ve garanti kapsamında geçen şartlar dahilinde zarar gören eşyanın aynısı yada ücret iadesi istenmesidir.
Konusunda deneyimli, planlı ve profesyonel ekiplerden oluşan bir kadro ile çalışarak, Trabzon’da taşınma esnasında yaşanması muhtemel sorunlar en alt seviyeye çekerek siz müşterilerimizin eşyalarına zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.. Planlı bir taşınma operasyonu ile sizleri en kısa sürede yeni yuvanıza sorunszca taşımayı ilke edinmiştir.
Öksüzoğlu Evden Eve Nakliyat Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Öksüzoğlu Nakliyat'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.